Vyhlášení výsledků a večerní program

 Určitě vás zajímá, co se bude dít po sobotním závodě.

Stálí účastníci MaudiCupu vědí, že jen co budou jasné výsledky, vyhlásíme je v prostoru centra. Nikdy na nic nečekáme, hlavně kvůli dětem, ty se na své ceny těší nejvíc. Ale i ostatní závodníci, kteří se neprobojují na stupně vítězů, mají vždycky šanci na pěkné ceny v bezprostředně následující tombole. Bude to tak i letos. Bonusem bude krátké shrnutí předchozích ročníků, pár statistik, fotek a tak. Předpokládáme, že díky hromadným startům vyhlášení výsledků MaudiCupu a tombola proběhnou dřív, než obvykle. Přesný čas uvedeme v pokynech.

No, a co dál? Tím zdaleka neskončíme.

Od 18 hodin zahájíme večerní program, jehož součástí bude hned v úvodu vyhlášení výsledků Českého poháru MTBO pro rok 2018. Než začne samotný ceremoniál, který proběhne v režii vedení sekce MTBO ČSOS a bude samozřejmě otevřený veřejnosti, fanouškům, zvědavcům a ostatním, můžete se těšit na fotoreportáž z uplynulé závodní sezóny ČP.

Následovat bude živá hudba, k poslechu i tanci, na kterou jste také srdečně zváni. Od 20:30 nastoupí Jirka Řehulka a Malý Beat, po nichž bude následovat už avizovaný EŠUS. Hrát budou cca do 23 hod. a pokud bude zájem účastníků pokračovat v afterparty, reprodukovaná hudba zajistí doprovod k vašemu dalšímu veselí.

Příspěvek byl publikován v rubrice mix. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.